Dane firmy

Dobre-Suplementy.com.pl


Środkowa 37B, 63-410 Czekanów

Tel: 625-904-002

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Olej CBD


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Propozycja sprzedażowa, jaką przedstawia właściciel sklepu online na stronie dobre-suplementy.com, to lista produktów różnego przeznaczenia. Dostawca prowadzi legalną działalność, udostępniając towar, którego jednym ze składników jest olej konopny. Starając się zapewnić odpowiednią jakość usług, zapewnia, że cały asortyment został przebadany przez niezależne laboratorium, co potwierdza dołączana certyfikacja.

Kadra sklepu realizuje zamówienia składane poprzez indywidualne konto klienta, telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Obsługuje też osoby z zagranicy, jeśli posługują się one językiem angielskim. Istnieje możliwość translacji wpisów na portalu sprzedażowym poprzez zmianę dostępnych ustawień.

Dostawca proponuje produkty dla ludzi i zwierząt, w zależności od zapotrzebowania. Osoby, które jeszcze nie wiedzą, czym jest olej CBD i jak można go stosować, mogą zapoznać się ze wpisami na blogu prowadzonym przez pracowników sklepu. Administrator pozwala na komentowanie publikowanych treści.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki